Detoxikace

Proč?

        Myjete své tělo od nečistot a potu. Čas od času je dobré vyčistit také vnitřek organismu (především játra, ledviny, posílit slezinu a rozproudit lymfatický systém). Organismus je zanesený od nevhodné stravy (smažená jídla, polotovary, příliš mnoho cukru, soli, mouky, konzervační látky, spousta chemie v potravinách, ...), alkoholu, kouření, užívání léků (např. antibiotika) apod., což se projevuje, únavou, bolestí hlavy, nespavostí, problémovým trávením, nafouklým břichem, kožními problémy, alergiemi, sníženou imunitou, špatnou náladou.
        Vyčistíte střeva, předejděte jarní únavě, nastartujete vaše tělo a možná se i zbavíte pár vánočních kil, začněte se stravou, která je tělu prospěšná.
 

Jak?

Pondělí: připravíme Vám svačinu a dvouchodový RAWoběd, vynecháte předepsané potraviny, připravíte trávicí ústrojí na detoxikaci
 
Úterý, středa, pátek: konzumujete pouze čerstvé šťávy. Šťávy si vyzvednete vždy ráno mezi 8-9 hod na naší provozovně nebo vám je mezi 9 a 10h dovezeme po Olomouci, na každý den 2,4l pečlivě připravených 100% šťáv (snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře) a mladého ječmene. Dopoledne především z ovoce, odpoledne ze zeleniny a mladého ječmene, doplněné bylinkami a kořením.
 
Pátek: připravíme Vám svačinu a dvouchodový RAWoběd, vynecháte předepsané potraviny, nastartujete trávicí ústrojí.
 
Další dva dny před a po doporučujeme také vynechat předepsané potraviny pro lepší výsledek - s jídelníčkem na tyto dny Vám v případě potřeby rádi poradíme.

Šťávy uchovávejte v lednici, a dejte do pokojové teploty hodinu před konzumaci, případně můžete na chvíli postavit do teple vody.

Pokud máte zdravotní problémy nebo pravidelně užíváte léky, poraďte se se svým lékařem.
 

Jaké to bude?

        Průběh očisty je individuální - někdo pocítí nárůst energie a ústup zdravotních problémů, jiný zase může prožívat pocity únavy, bolest hlavy nebo bolest žaludku. V tomto období je vhodné vytvořit si co nejvolnější program a věnovat se sami sobě - hodně pít a spát. Tento způsob detoxikace, na rozdíl od plného půstu, lze zvládnout v pracovním procesu.
 

Kdy?

        Termín si vyberte sami. Je lépe, pokud v termínu nemáte žádnou rodinnou oslavu nebo společenskou událost spojenou s jídlem.
 

S kým?

        Domluvte se na stejném termínu očisty s kamarádkou, kolegyní nebo s někým z rodiny - ve "dvou" se to lépe táhne a budete se mít s kým podporovat a sdělovat dojmy s probíhají očisty a doporučovat recepty :-) V tomto Vám ale budeme k dispozici i my.
 

Za kolik?

        A.    Tři dny čerstvých 100% šťáv (3x 2,4l) a 2x svačina, 2x dvouchodový RAW oběd za cenu 1.280 Kč.
        B.    Jeden den čerstvých 100% šťávách (1x 2,4l) za cenu 400 Kč.
        C.    Tři dny čerstvých 100% šťávách (3x 2,4l) za cenu 1.100 Kč.
        D.    Pět dnů čerstvých 100% šťávách (5x 2,4l) za cenu 1.900 Kč.
        Možnost diagnostiky vašeho těla před a po očistě za příplatek 100 Kč.
 

Dovezeme vám chutná sousta plná živin.