Nízkokalorické šťávy do plavek

Proč?
        Je léto, teplo, slunce. Udržení štíhlé linie by mělo jít samo – krásné počasí zve ke sporování, ale často i toto je spojeno s posezením na zahrádce se zmrzlinou, grilováním, či alkoholem. To vše má špatný vliv na náš organismus. Dopřejme si letní očistu v podobě nízkokalorických šťáv a udržte se i teď štíhlé a zdravé.
Posílíte především játra, ledviny, slezinu a rozproudíte lymfatický systém. Organismus je zanesený od nevhodné stravy - grilované maso, mnoho cukru (zmrzliny), soli, mouky, konzervační látky, spousta chemie v potravinách, ...), alkoholu, kouření, užívání léků (např. antibiotika) apod., což se projevuje, únavou, bolestí hlavy, nespavostí, problémovým trávením, nafouklým břichem, kožními problémy, alergiemi, sníženou imunitou, špatnou náladou.
        Vyčistíte střeva, zbavíte pár vánočních kil, začněte se stravou, která je tělu prospěšná.

Jak?
Vámi zvolený počet dní konzumujete pouze čerstvé šťávy, které jsou zvoleny tak, aby měly nízkou energetickou hodnotu, ale aby Vám stačily na běžný pracovní den. Šťávy si vyzvednete vždy ráno mezi 8-9 hod na naší provozovně nebo vám je cca v 10h dovezeme po Olomouci, na každý den 2,4l pečlivě připravených 100% zeleninový, ovocných, bylinkových šťáv a smoothie (snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře) a mladého ječmene.
 
Další dva dny před a po doporučujeme také vynechat předepsané potraviny pro lepší výsledek - s jídelníčkem na tyto dny Vám v případě potřeby rádi poradíme.
Šťávy uchovávejte v lednici, a dejte do pokojové teploty hodinu před konzumaci, případně můžete na chvíli postavit do teple vody.
Pokud máte zdravotní problémy nebo pravidelně užíváte léky, poraďte se se svým lékařem.

Jaké to bude?
        Průběh očisty je individuální - někdo pocítí nárůst energie a ústup zdravotních problémů, jiný zase může prožívat pocity únavy, bolest hlavy nebo bolest žaludku. V tomto období je vhodné vytvořit si co nejvolnější program a věnovat se sami sobě - hodně pít.

Kdy?
        Termín si vyberte sami. Je lépe, pokud v termínu nemáte žádnou rodinnou oslavu nebo společenskou událost spojenou s jídlem.

S kým?
        Domluvte se na stejném termínu očisty s kamarádkou, kolegyní nebo s někým z rodiny - ve "dvou" se to lépe táhne a budete se mít s kým podporovat a sdělovat dojmy s probíhají očisty a doporučovat recepty :-) V tomto Vám ale budeme k dispozici i my.

Za kolik?
        A.    Tři dny nízkokalorických šťáv do plavek (3x 2,4l) a 2x svačina, 2x dvouchodový RAW oběd za cenu 1.280 Kč.
        B.    Jeden den nízkokalorických šťáv do plavek (1x 2,4l) za cenu 400 Kč.
        C.    Tři dny nízkokalorických šťáv do plavek (3x 2,4l) za cenu 1.100 Kč.
        D.    Pět dnů nízkokalorických šťáv do plavek (5x 2,4l) za cenu 1.900 Kč.
        Možnost diagnostiky vašeho těla před a po očistě za příplatek 100 Kč.
  

Vyplňte prosím níže uvedené údaje:

Dovezeme vám chutná sousta plná živin.